Previous Next

Rajziskolai Sikerek Kecskeméten

RAJZISKOLAI SIKEREK KECSKEMÉTEN

A Kandó Kálmán Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Kondor Béla Képző-és Iparművészeti tagozata képzőművészeti pályázatot hirdetett „ELLENTÉT” címmel az általános iskolák 7-8. osztályos tanulói számára.

Rajziskolánk második alkalommal vett részt a kecskeméti művészeti iskola pályázatán. A rajzversenyre összesen 70 pályamű érkezett be Kecskemét vonzás körzetéből. Jász-nagykun Szolnok megyét Kunszentmárton képviselte ezen a versenyen, melynek a zsűri külön hangot is adott. Iskolánkból tizenkét munkát küldtük be a válogatóba. Értesítést kaptunk az iskolából hogy több helyezést is elértek diákjaink. A verseny eredményhirdetése és a díjátadója Kecskeméten volt egy kiállítás megnyitóval egybe kötve. 2019. január 12.-én 11 órakor szombaton nyitotta meg kapuit az „Ellentét” című Képzőművészeti kiállítás a Hírös Agóra Ifjúsági Otthon Diákgalériájában. Ezen az ünnepélyes eseményen derült ki a gyerekek számára milyen helyezést értek el. Nagyon nagy volt az öröm. Összesen hat díjat osztottak ki, amiből a rajziskola két helyezést is elhozott.

Helyezéseink: Bencsik Edit 7. oszt. I. helyezett (felkészítő tanár: Tóth-Kiss Györgyi)

                      Karai Noémi 7. oszt. III. helyezett (felkészítő tanár: Molnár Adrienn)

A kiállítás megtekinthető 2018. január végéig, hétköznapokon 9-18 óráig, hétvégén az intézmény nyitva tartási idejében.                                          

Szeretnénk megköszönni a szülőknek a támogatást, és a versenyre való eljutást.

Kunszentmárton, 2019-01-17

                                                                                                         írta: Tóth-Kiss Györgyi

                                                                                                              rajziskolai tanár

 

Szövegbe

Balról jobbra: Tóth-Kiss Györgyi tanárnő, Bencsik Edit, Karai Noémi, Molnár Adrienn tanárnő

 

kreta belepes

 

kreta ugyintezes

 

Házirend kép 1

 

hatartalanul logo

széchenyi2020

 

 

 

"Adó 1%"

Kunszentmárton Diáksport Egyesület
adószám: 19219615-1-16
számlaszám: 11745042-20001326

Kunszentmárton Városi Általános Iskola Diákönkormányzata
adószám: 19223144-1-16
számlaszám: 69800016-15104430

Tehetséggondozás Alapítvány
adószám: 19220347-1-16
számlaszám: 11745042-20001515

 

Free Joomla templates by L.THEME