1.a osztályfőnök: Tóthné Birgés Emese 

Bencsik Kornélia Anna, Bencsik Viktória, Bódi Denisza Klaudia. Bordás Olimpia Melodi, Cári Bianka Erika, Csató Alex Imre, Csík Patrik, Csinger Zsófia, Dénes Gergő, Farkas István, Géczi Láaszló, Halmai Hanna, Jakab Renátó, Kalányos Rajmund László, Kiss Milán, Kudlik Bence Tamás, Lakatos Szebasztián Tibor, Lázi Lili, Makula Liliána Mária, Mészáros Szabolcs Antal, Paul Daniel, Pintér Norbert, Sarkadi Balázs, Tóth Jázmin, Vincze László

1.b osztályfőnök: Csatóné Prókó Annamária

Aszalai Ádám, Berta Lara Anita, Bódi Melissza, Csipes Fanni, Égerer Hanna Ingrid, Hajdú Levente, Harangozó Rajmond, Hegedűs Zsombor Alex, Hegedűs Olívia, Horpácsi Zara, Hostettler Gabriela Jessica, Kiss Barbara, László Erika, Madarassy Péter, Ónodi Letícia Kira, Pintér Szabolcs Máté, Prievara Anna Márta, Rabb Zsombor Alex, Rácz Norbert Csaba, Szabó Zsombor Péter, Szirom Adrienn, Tamás Barnabás Zoltán, Vas Imre, Virágos Nikolett, Zsiros Viktória

2.a osztályfőnök: Nagy Krisztina

Benke Nóra Emma, Bódi Viktor, Bódi Zsolt Frigyes, Czakó Ferenc, Derzsi Larissza Katalin, Dobák Sándor, Donka Máté, Gulyás Dorina, Jakab László Rikárdó, Kállai Botond, Karsai Vivien, Katona József, Kocsis Rómeó Kálmán, Koltovári Károly, Kurucz Patrik, Lázi Nelli, Nagy Viktória, Ónodi Miklós, Péter-Szabó Réka, Petyus Gabriella Réka, Révész Vendel Sándor, Sarkadi Amanda, Szántó Emese, Szél Dominik, Szente Alexa, Tábori Nóra, Tóth Zoltán

2.b osztályfőnök: Tóth Andrea

Berta István, Biro Ferenc, Bodnár Ákos Kristóf, Burka Vanessza Leila, Czakó Fruzsina, Czuczi Emese, Csató Attila, Csató Emese, Fazekas Dóra Karina, Fóth Gabriella, Huszák Dávid Márk, Kácsfalvai Nándor, Kállai Patrik, Kardos Boglárka, Katona Gergő, Kiss Balázs, Kiss Izabella Zoé, Kocsis Milán, Kovács Szilvia, Mikus Attila Márk, Pálinkás Lilla Kincső, Pósa Máté István, Sléder Kristóf Marcell, Sulyák Zsombor, Süveges Dóra, Szarka László

3.a osztályfőnök: Kovács Mariann

Balajti Andor, Béni Zsófia, Deák Szabolcs, Ferkovics Márk, Hámori Szabolcs, Kardos Tamás, Kiss Alexander, Kiss Lilien alíz, Kovács Gábor Zsolt, Kuna Miklós, Kurucz Viktória, Molnár Gergő, Nádudvari Lajos, Nagy Alexa Anna, Nálhi Kincső, Ottmár Dorka, Vida Zoltán, Zsidó Bence László, Zsiros Marcell István

3.b osztályfőnök: Hegedűs Tünde Margit

Danka DÁvid, Földi Balázs, Harmati Zsolt, Hürkecz Ádám, Kállai botond, Kiss Dániel, Kiss Enikő Fanni, Kóra Viktória Mária, Nagy Georgina, Nagy Sára Katalin, Pásztor Ferenc, Pozderka Gergely Mátyás, Sineger Dániel, Süveges Tibor, Szabó Szilvia Mercédesz, Szirom Ferenc, Tóth Bianka Barbara, Tóth Kálmán, Ugrai Áron, Vincze János

3.c osztályfőnök: Romhányi Ágnes

Bujdosó Viktória, Dóczi Zsombor Bálint, Földi Bence, Gulyás Andrea Gabriella, Harangozó Attila, Kecskés Kristóf János, Kéki Regiina Zora, Kiss Martin, Mihály Gizella Mirjam, Pálinkás Réka, Pap Petra, Sipos Arabella, Sléder Szabolcs Márk, Szilák Zsombor, Taba Ákos, Tóth Sándor József, Varga Noel, Vincze János Zsolt

4.a.  osztályfőnök: Hegedűsné Pásztor Krisztina

Balatoni László, Bódi Liliána Erzsébet, Bódi Tamara Virág, Dudás Szabolcs Zsolt, Gyapjas Mihály, Habranyi Ákos, Halász Zoltán, Kerti Milán Lajos, Kovács Kristóf Zoltán, Kovács Szabolcs Dániel, László Lilien, Mihály Szonja Barbara, Nagy Attila, Nagy Ámor Márkó, Nédó Vanessza Laura, Ország László, Papp Dorka, Pásztor Barbara, Sarkadi Erzsébet,  Vistyik Nadin, Vistyik Nelli

4.b.  osztályfőnök: Pintérné Szaszkó Gabriella

Beke Lilla Gréta, Bíró András Gábor, Farkas Ernő, Farkas Norbert, Fehér Alex Márk, Gábor Sándor Gábor, Gulyás Gábor, Jójárt Csenge Éva, Katona Anita Anna, Kovács Adrián, Kovács Attila, Lakatos Nelli Lola, Nálhi-Tóth Panka, Pugner László, Rabb Fruzsina Julianna, Rácz Gergő, Sári Lilla Márta, Szakács Levente László, Szaszkó Blanka Hanna, Szűcs Luca, Talmácsi Andor Krisztián, Wenner-Várkonyi Réka

4.c. osztályfőnök: Kissné Lele Tünde

Bata Sándor, Bódi Tamás, Buza Milán József, Csík Zsolt, Fejes Ildikó Irén, Gágyor Krisztina Mária, Határ Nóra, Kiss Attila Tamás, Kiss József Imre, Kolompár Márkó János, Kóra Benedek Mihály, Kovács Anna Zsanett, László Enikő, Madarassy Imre, Monori Lilla, Oláh Letícia, Pálinkás Zoltán Béla, Rabi András Zoltán, Romhányi Attila, Sári Ferenc Milán, Sebők Amanda, Szabó Kitti, Tasi Alexandra

5.a. osztályfőnök: Sarudi Éva

Balajti Adél, Balogh Levente, Gágyor Csaba, Gödő Virág, Képes Zsombor, Komáromi Alexa Ildikó, Kovács Adrienn, Kozák Lora, Langer Zsuzsanna Rózsa, Lunka József, Mátyus Richárd Gyula, Oláh Panni, Pálinkás Péter Máté, Pintér Gergő Ádám, Rostás Cintia Barbara, Szabados Tünde Rózsa, Szabó Márkó, Tóth Dorka, Tóth Gábor

5.b. osztályfőnök: László Erika

Benke Lili Noémi, Bölcskei-Molnár Gergely, Csányi Rebeka, Csinger Boglárka, Galántai Áron Zoltán, Garamvölgyi Milán, Gulyás László, Harangozó Károly Dávid, Kállai Vanessza Anasztázia, Kardos Lőrinc, Kispál Johanna, Kiss Boglárka, Kiss Tímea, Kulik Angéla, Laczkó Máté, Mátyus Dóra, Négyesi Lara, Pálinkás Nadin, Tasi Ádám Péter

5.c. osztályfőnök: Romhányi Annamária

Ambróz Gábor, Basa Viktória Alexandra, Bihari Borka, Bihari Gerda, Bódi Dzsenifer, Ferkovics Kevin, Fóth Gabriella, Francz Adrián, Kállai Kevin, Kasza Barnabás, Kocsis Melissza Laura, Kovács Patrik  Kálmán, Kövér Izabella Aida, Lakatos Melánia Elizabet, Meczker Kitti, Mészáros Márk, Papp Emma, Rabb Zsolt Martin, Smadi Nisreen, Szente Zoltán Péter

6.a. osztályfőnök: Zsákai Anikó

Bereczki Patrícia, Berta Boglárka, Bodor Fanni, Bölcskei-Molnár Tamás, Czifra Richárd, Fazekas Máté László, Gödön Zsanett Zita, Jónás Viktória, Karácsony Csaba, Kovács Attila András, Kovács Viktor, Kovács Zoé, Krivik Anita, Lázi Axel, Mácsai Ivett Marianna, Nyerges Dániel, Peták Olivér Tibor, Samu István, Szabados Barbara, Szűcs Emma Anna, Tatár Dominik, Tóth Viktória Dóra, Ugrai Nándor

6.b osztályfőnök: Lapisné Winter Zsuzsanna Katalin

Csató László, Csató Mária Virág, Deák Alexa Krisztina, Dudás Szabolcs, Durkó Péter, Fazekas László Máté, Finta Petra Rebeka, Francz Krisztián, Gágyor Tamás, Gulyás Boglárka, Hircze Fanni, Holló Kevin, Kardos Gabriella, Kósa Krisztina, László Hunor, Lázi Bence, Oláh László, Pálinkás Enikő Anna, Pintér Dominik, Romhányi Kitti Erzsébet

6.c osztályfőnök: Pálfi Tiborné

Aszalai Sándor, Balogh Bence, Balogh Nóra, Bódi Bernadett, Csáki Márk Ferenc, Csík Csongor István, Dézsi Réka Sára, Doba Sándor, Gavallér Noémi, Halmai Valentin, Harmati Barbara, Kéki Tamara Lili, Kovács Zsófia Anna, Mihály Pál Julián, Nagygyörgy Beatrix, Nédó Károly, Péter-Szabó Anna, Szántó Levente, Varga Márk János, Veres Iván

7.a osztályfőnök: Kovács István

Balázs Alexandra, Balla Dániel, Bencsik Edit, Bódi Nikoletta, Boga Barnabás, Géczi Vanessza, Gödön Barbara Bianka, Imre Benitó, Kalderás István Kálmán, Kállai János Szebasztián, Kiss Achilles, Kiss Botond, Kiss Csaba, Kiss Dorina, Kiss Gábor, Kiss Tamara, Kiss Tamás, Merényi Máté, Molnár Barbara Evelin, Nagy Marcell, Szabados Gabriella

7.b osztályfőnök: Pósáné Tóth Anita

Bézi Patrik Milán, Bódi Márkó Roland, Czakó Virgínia, Dézsi Vivien, Egedi Kata, Fekete Krisztián Imre, Francz Klaudia, Jónás Balázs Dániel, Kállai Krisztina, Kaló Adrienn, Katona Mihály, Kiss Levente, Laczkó Bence István, Lakatos Arabella, Mihály Attila, Ország Kata, Polecsák Réka, Rácz Réka Dorina, Szűcs Borbála, Varga Gábor, Varjasi Attila Csaba

7.c osztályfőnök: Kovácsné Kukovecz Anita

Balga Nikolett, Barna Máté Levente, Gágyor Máté Balázs, Görcsi Gabriella, Gulyás Attila, Hegedűs Laura Hanna, Kállai Natália, Kállai Nikolasz, Király Dorina, Kurucz Dániel, Kutor Máté, Major Melinda Dzsenifer, Molnár Zita Erika, Nédó Attila, Rabb Zoltán, Sarkadi Erika, Sebők Amália, Szabados Anna Mária, Taba Attila, Tóth Ákos, Tóth Éva Julianna, Tóth Vanda

8.a osztályfőnök: Csík János

Balogh Dániel, Besenyei Iván, Bódi Karolina, Bölcskei-Molnár Csaba, Görcsi Mária, Kalderás Klaudia Vanessza, Kelenczés István, Képes Róbert, Kiss Bence Dávid, Kövér Kinga Zsuzsanna, Krenács Máté, Laczkó Imre, Mikus Máté Attila, Nagy Angelika Margit, Nagy Viktória, Rácz Botond Zsombor, Sándor Viktória Mariann, Seres Barbara Rózsa, Szabó Júlia Ágnes, Szente Dávid, Tamás Benjámin Richárd, Vida Dominik Attila

8.b osztályfőnök: Dénes Mónika

Bódi Dezső, Fekete László István, Fodor Gyula Bence, Földi Nikolett, Gágyor Attila, Gyóllai Alexandra, Kállai Márk, Kiss Csaba József, Kiss Tibor, Kovács Alex, Kovács Tamás, Kovács Vivien, Mácsai István Martin, Mácsai Jázmin Fanni, Német Csaba István, Paulovics Panna, Pintér Richárd, Szőllősi Nóra, Tigyi Róbert, Turai Gréta, Tyczynski Ádám Márk, Varga Bence, Varga Martina, Zsadon Gábor

8.c osztályfőnök: Sonkolyné Nagy Júlia

Berta Nilla, Bodor Renáta, Czifra Csaba, Faragó Vivien Katalin, Földi Máté, Gulyás Réka, Gyevnár Zsófia, Hegedűs Réka Fanni, Jójárt Nándor, Kállai Ádám, Kállai Béla, Kardos Ákos Márk, Kardos Jázmin, Katona Ákos, Kiss Emese Blanka, Kiss Nóra, Kiss Viktória, Kovács Zoltán Gábor, Marton Nóra Anett, Sipos Szabolcs, Szabó Róbert Ferenc, Szabó Vivien Anna, Szőke Lili, Vajda Balázs Sándor, Vitkó Katalin Réka

kreta belepes

 

kreta ugyintezes

 

Házirend kép 1

szechenyi terv logo

 

 

 

 

 

"Adó 1%"

Kunszentmárton Diáksport Egyesület
adószám: 19219615-1-16
számlaszám: 11745042-20001326

Kunszentmárton Városi Általános Iskola Diákönkormányzata
adószám: 19223144-1-16
számlaszám: 69800016-15104430

Tehetséggondozás Alapítvány
adószám: 19220347-1-16
számlaszám: 11745042-20001515

 

Free Joomla templates by L.THEME